Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Jongensnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Jongensnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Jongensnamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Achille1437662653122
52Adil1413461271681
53Auguste1365453730182
54Andrew1329578548203
55Adrianus129612454011
56Abdeslam1267431139697
57Alphonsus12231205711
58Adrian1167404314449
59Andrea1141222662257
60Adolf10779569229
61Aziz1002381249372
62Adelin96652940334
63Albertus9419042611
64Alois91677122726
65Allan908164633111
66Adriano90615267579
67ArsŔne89557227548
68Andrzej887361101425
69Aldo87427950491
70Abderrahim863296191376
71Alberto862222414226
72Abdelhamid847282139426
73Andries838812818
74Adem835414241180
75Abdullah835432183220
76Andres8116448186
77Antony80927147464
78Aymeric7878760793
79Ayman780389102289
80Alfonso747121512114
81Abdelkarim736316111309
82Amir728346143239
83Antonin7213660085
84Abdellatif718225142351
85Artur71637598243
86Abdelmajid676270111295
87Angel674233244197
88Abderrahman669248102319
89Amar659248175236
90Adolphe65617439092
91Anouar65330979265
92Anass646349104193
93Amin641291124226
94Aloysius639585513
95Achraf61429765252
96Abdelilah61425086278
97Abel61128723688
98Adnan591280122189
99Alec5874549340
100Abderrahmane579163138278