Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Jongensnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Jongensnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Jongensnamen met een Z
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
1Zakaria22507214581071
2Zeno590567914
3Zbigniew43320173159
4Ziggy251236114
5Zeki2311145760
6Zoran2231186144
7Zeger18918324
8Zino18217732
9Zakariya180573489
10Zoltan177735351
11Zafer1731013537
12Zacharie1571410835
13Zonder15114704
14Zachary148507622
15Zion14313660
16Zouhair143432773
17Zdzislaw137374951
18Zjef13313200
19Za´d132911341
20Zander12712700
21Ziad119333452
22Zouhir116392255
23Zacharia105322647
24Zayd95251654
25Zekeriya94522913
26Ziyad91361936
27Zico888530
28Zeb787600
29Ziya75411816
30ZÚnon75325822
31Zinedine73461611
32Zoubir72211932
33Zias717100
34Zakariae71161342
35Zygmunt66192819
36Zakarya60151431
37Zsolt5829920
38Zeljko57331113
39Zaki57231321
40Zeynel56291611
41Zine56191522
42Zain4924619
43Zvi494800
44Zahid4723618
45Zidane4628153
46Zen444400
47Zouheir4011623
48Zacharias4020911
49Zelimkhan4022153
50Zian3925104