Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Jongensnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Jongensnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Jongensnamen met een U
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
1Urbain1769156716339
2Ugo8585473965
3Umberto4438329565
4Ulrich43122115654
5Ugur3602007783
6Ulysse2643715968
7Umut2161305234
8Uwe155865118
9Urbaan14914620
10Udo14678608
11Ulrik145122158
12Umit131503645
13Ufuk125742922
14Ulric11734758
15Urbanus10910700
16Umar73391816
17Usman5636515
18Ulf50191021
19Ulas4730611
20Uriel47152211
21Ulrick465392
22Unal4321166
23Ubaldo364284
24Utku322255
25Uri231309
26Umer211227
27Ursmar196120
28Urbano192107
29Usama191126
30Ugolin172150
31Ulysses161402
32Unai14607
33Umesh141120
34Uros14805
35Urim13634
36Ubeydullah133100
37Ullah13634
38Urs11604
39Ube111100
40Ullrich11730
41Uran9333
42Uzeyir9503
43Uladzimir9900
44Uygar9405
45Uday9603
46Umair9324
47Ural8600
48Umaru8502
49Ubbe8800
50Ulvi8700