Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Jongensnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Jongensnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Jongensnamen met een H
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Hieronymus20520400
52Halit1971025243
53Hippolyte194539150
54Hamdi177884643
55Haroun167742568
56Hichem165495066
57Hocine162318051
58Hendricus16015082
59Hamed157564259
60Hammadi151662065
61Hossein147712155
62Hughes1441410822
63Helder143991430
64Harm14213650
65Hakki141753333
66Henrik140742937
67Halim137692840
68Houcine132463056
69Haydar128693227
70Herwin12412120
71Houssain12348471
72Helmuth11327824
73Haris109453529
74Houssam109342154
75Hassen108363537
76Hussain106382246
77Hikmet104672116
78Hilmi103541831
79Hossain10145848
80Hedi98293138
81Hadi95451337
82Houssein94341941
83Hamit90462024
84Huu87212838
85Haddou8736744
86Halis83531713
87Hayri82441226
88Hilarius8061180
89Henrique80251540
90Hamadi80221741
91Holger75342417
92Hani7542825
93Henny726704
94Houssine72222030
95Hippoliet696800
96Hoang69172428
97Hadelin6911499
98Hristo6843520
99Humberto67262615
100Harmen676500