Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Jongensnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Jongensnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Jongensnamen met een R
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Rayane732221162349
52Reginald69958422055
53Renato67015844270
54Rocco65519539565
55Reda651219121311
56Redouane642179128335
57Ruddy62630430616
58Raffaele60110641976
59Ronan58242410949
60Rutger567554012
61Redouan54421450280
62Robbie539520172
63Remco52551555
64Rodrigue4985239551
65Rolf43826214036
66Ralf43824615240
67Rino42526415110
68Riccardo41114018091
69Rens40640600
70Ramon400191104105
71Ronnie398363269
72Reinout38738007
73Recep3702018683
74Robbert36135443
75Rui36113285144
76RomÚo35816622950
77Rafal35717217168
78Roan354285645
79Ruud33833304
80Rick296269198
81Ringo293257324
82Rainer2908416739
83Renier283250258
84Rogerius27826855
85Rodrigo2719259120
86Remigius26826044
87Raimondo2632420930
88Rabah2616212574
89Raymondus25624628
90Rohnny24724420
91Ryszard2441154980
92Romano2446315229
93Redgy24224020
94Raul2351024885
95Ricky225197217
96Rafik223974680
97Rudolphe212135716
98Reinhard2101434027
99Rien20520400
100Ramzi2031134149