Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een K
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Karolina47622564187
52Katherine47025512392
53Kyana45844693
54Kate4573615046
55Katie4223832514
56Klaartje421406510
57Kris41139885
58Karoline3813015723
59Kelsey354337143
60KŘbra3492184685
61Katinka30528979
62Kathelijne302286106
63Kayleigh29829340
64Kassandra2832423623
65Karlijn27827125
66Keziban2761754754
67Kamila2541363583
68Kylie243209259
69Katerina2431114290
70Kerstin234898857
71Kira2261783810
72Kaylee21921440
73Katalin219955965
74Kadriye2191223166
75Klaudia2171092187
76Kjenta21621600
77Kheira205378484
78Kinga195802392
79Kizzy19219000
80Kay189163188
81Kendra1871473010
82Kathia181838117
83Kaur1801194318
84Katya1791153529
85Kadiatou1774234101
86Kayla1741223715
87Karline168134304
88Katlijn16315804
89Kevser1621053621
90Kara162136188
91Kristiana16115344
92Kader156812550
93Kawthar149263786
94Krystel1481611121
95Kitana13913540
96Kiani13913800
97Kadija135412965
98Kirsty134119105
99Karo13012820
100Keltoum128453746