Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -Wallonië
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een T
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiëAantal in VlaanderenAantal in WalloniëAantal in Brussel
1Thérèse619815403714944
2Tamara54044296866242
3Tine484747862437
4Tania45783547725306
5Tessa3135290117064
6Tina2673239120082
7Tatiana25881186976426
8Tiffany24159031349163
9Theresia2412217716174
10Tanja2306206617961
11Thi2056567692797
12Teresa1935529960446
13Tineke155315331010
14Tinne1413140184
15Tess112590318438
16Tatjana8957737151
17Tiziana84020753895
18Touria639173118348
19Tracy62618837761
20Tinneke61561300
21Theodora6024826161
22Thalia57841512835
23Tara53535611762
24Tugba490282101107
25Thaïs47427416238
26Tilly46845396
27Tiny41840963
28Tanya3992589348
29Théa33420526825
30Tonia321263508
31Talia31316110250
32Thérèsa2801508645
33Tatyana2771826134
34Tuba2401475835
35Tamimount23610233101
36Terry2311764312
37Trees22922700
38Talitha22722420
39Tiana227196256
40Tülay2251305045
41Tiphaine2231416742
42Türkan2171204156
43Tiany21220740
44Tia2051484710
45Tessy201169248
46Trui19419220
47Tabitha17515997
48Tifany161231308
49Trinette148129811
50Teodora147553458