Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -Wallonië
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiëAantal in VlaanderenAantal in WalloniëAantal in Brussel
1Odette755835023521535
2Olivia394714891777681
3Océane37752683217290
4Olga376321091105549
5Ophélie19171941611112
6Odile16663791052235
7Ornella1127162840125
8Oumaima45928628145
9Oriane3795026267
10Octavie36321312426
11Oona3533301112
12Oliva29312214922
13Odilia262194608
14Octavia2602371013
15Oriana2559811839
16Ouarda2491213395
17Oumayma2396834137
18Oksana2201176736
19Ouafae2166841107
20Odetta21219868
21Oda210141627
22Olena178994138
23Orlane177171537
24Odila1751461712
25Orpha161115397
26Ona16115506
27Oana159453183
28Oxana148774625
29Ozlem123435228
30Oumou123272571
31Oliwia11751957
32Ouafa117431856
33Ode10570305
34Olive101433820
35Océanne10087913
36Orane99107910
37Ouassima9641649
38Ouafaa88281050
39Ouahiba88342133
40Ombeline8756319
41Odrada828200
42Ophélia7960636
43Ouardia73361621
44Orphée6750152
45Oumnia6427928
46Orianne6210439
47Ofelia59222017
48Olinda5940910
49Olfa58171823
50Oscarine5814386