Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -Wallonië
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een F
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiëAantal in VlaanderenAantal in WalloniëAantal in Brussel
101Fattouma104382046
102Florien10210200
103Fara10284144
104Floriana102206220
105Free10110100
106Fatme10054838
107Firdevs99592020
108Fidan99572220
109Fallon9830653
110Florianne97206611
111Fettouma93201360
112Fanta93301944
113Finne888700
114Farrah88531421
115Fikriye88441925
116Frederica8667169
117Francette8624548
118Fiene848400
119Florica83222734
120Flor83401528
121Fotini82222337
122Ferdinande8214644
123Friedl828002
124Fatima-Zohra79142441
125Franka7961135
126Frieke797900
127Franne787800
128Fientje777502
129Fortunata769598
130Frouke767600
131Florinda75242625
132Fattouch7525842
133Félicienne7429525
134Florentia726407
135Félicité70203218
136Frederike706254
137Fannie6732314
138Fransine676700
139Fie666600
140Fatouma66151635
141Filippina646544
142Fedra635724
143Faten6325929
144Fem616000
145Freia595530
146Freja575402
147Fatimata57171525
148Fieke565500
149Fadia5624923
150Fehime55221617