Denk goed na! Ik moet er mee leven...
Meisjesnamen lijst
Vlaanderen - Brussel -WalloniŰ
(+75.000 jongens- en meisjesnamen)
Meisjesnamen Zoeken:
Deze jongens- en meisjesnamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of gans België).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer jongens- en meisjesnamen op

Meisjesnamen met een F
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŰAantal in VlaanderenAantal in WalloniŰAantal in Brussel
51Fadila32711980128
52Francinne3112722910
53Faiza28111948118
54Famke27527220
55Funda2631367156
56Faustine2581821624
57Feride2501333384
58Faye24723656
59Faouzia2438540118
60Fee24323634
61Fiorella2424416632
62Frederika230210137
63Flo22922063
64Fadwa2295432143
65Fatime226936469
66Florida2251554921
67Faith224204119
68Franciska2221822218
69Fany2214415522
70Fenna22121335
71Florina2131254246
72Florie2041017618
73Fay20419248
74Fatou187804067
75Fiebe17917800
76Firdaous17692975
77Feyza1761153427
78Frances1741113132
79Florette166836716
80Franziska163409330
81Fathia153352494
82Freija15214822
83Fenne15215100
84Fabiana149685031
85Ferdinanda14814242
86Felien14514500
87Feline141139105
88133126310
89Figen132652938
90Fina12347724
91Friedel12311922
92Falke12312200
93Fahima115591739
94Floortje11511500
95Firdaws114341367
96Federica112382747
97Fatemeh110711227
98Fatine110381557
99Finn10610302
100Fatima-Zahra106253249